DAKS

Apie programą

DAKS sistemos tikslas – padėti įmonės administracijai ir darbuotojams geriau organizuoti darbų ir projektų planavimo procesus įmonėje. Esame įsitikinę, kad Jums naudojant šią sistemą nebeiškils daugelio rūpesčių su kuriais Jus susiduriate organizuojant ir planuojant savo įmonės darbą.

Sistema kontroliuoja procesus susijusius su įmonės darbuotojų darbo laiko planavimu, darbo užmokesčio skaičiavimu, užduočių paskirstymu, užduočių priminimu, projektų valdymu, įvairiapjūvės statistikos ir kt. užduotimis.

DAKS sistemos galimybės leidžia kurti ir skirstyti įvairias užduotis ir darbus, kurias automatiškai siuntinėja el. paštu darbuotojams ar klientams turintiems jas atlikti. Kuriant užduotį-priminimą galima ją užprogramuoti kaip daugkartinę, priskirti jai laikus, ir daugiau nebesirūpinti ja, nes ji ištisus metus ar dar ilgiau primins užduoties atlikėjams el. paštu apie jam priskirtą užduotį. DAKS sukurta internetinių technologijų principu ir ji veikia interneto naršyklės pagrindu, tad jai visai nesvarbu iš kurio pasaulio taško jungsis prie jos vartotojai, kokia operacinę sistemą naudos, kokia interneto naršyklė jam patogiausia. Sistema gali dirbti tiek internete tiek intranete (tik įmonės viduje).

Užduotis-priminimus gali kurtis ir pats darbuotojas sau, norėdamas susiplanuoti darbą į ateitį. DAKS automatiškai skaičiuoja išdirbta darbuotojo laiką įmonėje prie konkrečių projektų ar tiesiog laiką praleistą darbo vietoje. Ji turi galimybe priskirti prie projekto premiją, kurią dalinasi visi darbuotojai dirbantys prie jo. Premija darbuotojams skirstoma pagal jiems suteiktą kvalifikacijos lygį. Vėluojant projektui automatiškai, pagal vėluojamą laiką sistema gali mažinti premiją procentais nuo vėlavimo darbo valandos. Procentai yra reguliuojami sistemoje. Tai supaprastina atlyginimo skaičiavimą

Daugiau informacijos rasite čia.