Konsultuojame

Elektroninės informacijos centras yra pasirengęs teikti bet kokio pobūdžio konsultacijas, susijusias su informacinių technologijų taikymu verslo sprendimams. Kompetetinga mūsų įmonės komanda suteiks detalią ir tikslią informaciją Jums rūpimu klausimu, visada konsultuos Jus mūsų įmonėje teikiamų paslaugų klausimais, atskleis vienokios ar kitokios technologijos taikymo privalumus bei trūkumus. Vienas iš mūsų įmonės tikslų yra atviras, glaudus ir nuoširdus dialogas su klientu, jo išklausymas, pageidavimų ir pasiūlymų analizavimas, todėl mūsų klientas turi galimybę pats dalyvauti projekto realizacijos procese. Tai privalumas, leidžiantis operatyviai spręsti visus su kuriamu projektu susijusius klausimus, dinamiškai koreguoti užsakovo pageidavimus, į projekto kūrybinį procesą įtraukti patį klientą.

Kitas labai svarbus konsultacijų pobūdis – užsakovo apmokymas dirbti su mūsų sukurtais produktais. Mes ne tik programuojame, apipavidaliname (kuriame dizainą) ir rašome tekstus Jūsų e-verslo sprendimamas, bet dar ir mokome administruoti, dirbti su e-verslo sprendimais, supažindiname klientą su visomis projekto teikiamomis galimybėmis. Visiškai nesvarbu, ar Jūs užsakėte sukurti pačią paprasčiausią interneto svetainę, ar sudėtingą e-verslo sprendimą, mūsų komanda visada pasirengusi Jums padėti visais rūpimais klausimais.

Nebijokite mums parašyti savo pageidavimų, pasiūlymų, išsakyti net kritinių pastabų, teirautis dėl vienokios ar kitokios mūsų įmonėje teikamos paslaugos. Tikimės, kad Jūsų norai, pageidavimai, išsakytos mintys, užduoti klausimai padės mums dirbti kokybiškai, greitai ir kūrybiškai.