Google reklama

Jūs užsiregistravote Google paieškos sistemoje, tačiau Jūsų interneto svetainės adresas „paskęsta“ tarp begalės kitų? Norite užmegzti verslo kontaktus užsienio šalyse? Turite naujienų interneto vartotojams? O gal norite tiesiog paskelbti apie save? Išsiskirkite iš kitų!

Pateikite savo reklaminį skelbimą pirmajame Google paieškos rezultatų puslapyje ir būkite pirmieji!
Reklamuokitės populiariausioje paieškos sistemoje Google ir pateiktas reklaminis skelbimas, pabrėžiantis Jūsų išskirtinumą, suves Jus su naujais užsakovais tiksliai tuo momentu, kai jie ieško internete Jūsų produktų ar paslaugų.

Skelbimas bus aktyvuotas iškart po sutarties pasirašymo. Už paslaugos valdymą mokamas reklaminės kampanijos vykdymo mėnesinis mokestis bei pasirinkę maksimalų biudžetą vienai dienai, Jūs nemokėsite daugiau, nei galite sau leisti. Tai padės kontroliuoti galimų paspaudimų skaičių ant Jūsų skelbimo.

Kreipkitės į mus ir mes Jums padėsime:

  • Efektyviai reklamuotis internete, tam skiriant nedaug lėšų.
  • Išsiskirti iš kitų panašias prekes ar paslaugas parduodančių įmonių.
  • Pasiekti potencialius klientus tiksliai tuo momentu, kai jie internete ieško Jūsų produktų ar paslaugų ir nukreipti juos į savo interneto svetainę, tuo pačiu praplėsti realių klientų ir partnerių ratą.
  • Nukreipti skelbimus į pasirinktos valstybės vartotojus ir vartotojus, kalbančius pasirinkta kalba; tai padės užmegzti naujus verslo kontaktus.

 Mūsų klientų atsiliepimai:

„Likome maloniai nustebinti šios reklamos efektyvumu. Pasirinkę tikslinę rinką ir skyrę nedaug lėšų reklamai, mūsų skelbimas atsidūrė pirmoje pozicijoje, svetainės lankomumas per mėnesį išaugo keletą kartų. Tikrai nesitikėjome tokio puikaus rezultato“ (Prekybos ir paslaugų tinklo „visi židiniai“ koordinatorius UAB „Sauda“, direktorius Saulius Gedvilas).

„Siekėme įeiti į Rusijos rinką, todėl pateikeme skelbimą rusų kalba. Labai greitai sulaukėme įvairių užsakymų ir užklausimų. Per kelias savaites interneto svetainės  lankomumas padidėjo dvigubai. Mūsų tikslas pasiektas – paspaudimai buvo naudingi“ (AB „Alfa Agro prekyba“, komercijos direktorius Arūnas).

„Pradėjome reklamuotis Google iškart, kai susikūrėme savo interneto svetainę www.greitaskreditas.lt. Kadangi interneto vartotojų skaičius nuolat auga, nusprendėme reklamuotis tik Google, skelbimą orientuodami į tikslinius klientus. Džiaugiamės, sulaukę realių klientų aktyvaus susidomėjimo mūsų teikiama paslauga“ (UAB HST KOMUNIKACIJOS, direktorius J. Rupšys).

Jeigu sudomino šis pasiūlymas, prašome kreiptis tel. (37) 323 363 arba el. paštu google@e-lietuva.lt ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.