KODĖL E-LIETUVA?

Pagrindinis > KODĖL E-LIETUVA?

Apie e-lietuva.lt

E-lietuva.lt – tai serverio nuomos paslaugų centras, teikiantis serverio, elektroninio pašto, interneto vardų (domenų) registravimo ir palaikymo paslaugas.

E-lietuva.lt išsiskiria naujausių programinių technologijų bei moderniausios techninės įrangos naudojimu, garantuojančiu aukštą paslaugų kokybę, patikimumą ir saugumą. E-lietuva.lt leidžia patiems klientams atlikti dalį serverio administravimo darbų (serverio valdymo pultelis), naudotis funkciškai patogia, visiškai sulietuvinta pašto per naršyklę sistema, gauti detalią lankomumo statistiką bei naudotis kitomis funkcijomis.

E-lietuva.lt serveriai yra prijungti prie plačiausio interneto kanalo, užtikrinančio itin greitą naršymą Jūsų svetainėje. Sutrikus nors vienam ryšio kanalui, tuojau pat panaudojami rezerviniai sujungimai su svarbiausiais Lietuvos ir užsienio interneto tiekėjais. Taip garantuojamas greitas, stabilus ir nepertraukiamas duomenų judėjimas.

Siekdamas užtikrinti aukštą serverio paslaugų kokybę, e-lietuva.lt teikia kvalifikuotą techninę pagalbą 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Jūs bet kuriuo paros metu galėsite skambinti serverio administratoriui, kuris padės susidoroti su kylančiomis problemomis.

Kokybė ir saugumas

Didžiausią dėmesį e-lietuva.lt skiria duomenų persiuntimo saugumui ir paslaugų kokybei užtikrinti. Šiems tikslams naudojama tik patikima programinė įranga.

Pasirinkę e-lietuva.lt, galėsite naudotis pašto per naršyklę sistema (webmail), kuri naudoja saugų duomenų perdavimo protokolą SSL.

Tačiau yra ir kitų būdų patekti virusams į Jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, per apkrėstą diskelį ar interneto tinklapį. Nodėdami efektyviai apsisaugoti nuo virusų, turėtumėte pagalvoti ir apie kitus apsaugos nuo virusų būdus – labai rekomenduojame naudoti antivirusines programas Jūsų kompiuteryje.

Jeigu naudojatės mūsų SMTP serveriu, tuomet antivirusinė sistema sulaikys siunčiamus iš Jūsų kompiuterio apkrėstus virusais laiškus ir apie tai informuos. Tokiu būdu bus apsisaugota nuo virusų plitimo.

Taikomos saugumo didinimo priemonės užtikrina sklandų ir patikimą serverių darbą bei itin saugų duomenų perdavimą, kas leidžia teikti itin kokybiškas serverio paslaugas.

Patogumas ir funkcionalumas

E-lietuva.lt naudoja Lietuvoje neturintį analogų serverio valdymo pultelį, kuris pasižymi itin dideliu funkcionalumu, patogumu ir greitumu.

Serverio valdymo pultelis suteikia galimybę klientams patiems atlikti dalį administravimo darbų – tvarkyti pašto dėžutes, pasikeisti slaptažodžius, tvarkyti bylas, gauti išsamią statistiką apie paslaugų naudojimą ir svetainės lankomumą, administruoti MySQL duomenų bazes, atnaujinti savo kontaktinius duomenis.

Serverio valdymo pultelis itin patogus tuo, kad norint atlikti bent mažiausius serverio tvarkymo darbus nereikia gaišti laiko ir skambinti administratoriui. Jeigu naudojami subdomenai, pats klientas gali paskirti kiekvieno iš jų administratorių bei priskirti tam tikras administravimo teises.

Dėl vartotojams suteiktų plačių serverio valdymo galimybių e-lietuva.lt tampa laiką taupančiu, efektyviu ir patogiu darbo įrankiu.