Apie mus

internetu

UAB „Elektroninės informacijos centras“ – tai elektroninio verslo sprendimų, kompleksinių reklamos ir ryšių su
visuomene paslaugų centras, sėkmingai dirbantis ir savo veiklą plečiantis nuo 2001 metų. Šiandien įmonė užima

svarbią vietą interneto, elektroninio verslo sprendimų (e. komercijos), informacinių sistemų, interneto svetainių kūrimo, kompiuterinio grafinio dizaino, elektroninio informacijos pateikimo, poligrafijos, reklamos ir ryšių su visuomene paslaugų rinkoje.

Sukaupęs ilgametę darbo patirtį, tvirtai įsiliejęs į elektroninio verslo sprendimų, informacinių sistemų, reklamos ir poligrafijos produktų kūrimo rinką, užmezgęs glaudžius ryšius su verslo partneriais bei subūręs intelektualių, profesionalių ir kūrybingų darbuotojų būrį, UAB „Elektroninės informacijos centras“ sėkmingai dirba su įvairaus sudėtingumo ir apimčių elektroninio verslo sprendimų, informacinių sistemų projektais, užtikrinančiais verslo procedūrų funkcionavimą ir raidą internete. Taip įmonė prisideda prie Lietuvos ekonomikai itin svarbių verslo plėtros uždavinių, skatinančių ieškoti verslo procesų optimizavimo ir efektyvumo didinimo sprendimų.

UAB „Elektroninės informacijos centras“ išsiskiria individualių, pritaikytų konkrečios įmonės poreikiams elektroninio verslo sistemų kūrimu, kūrybiškumu, aukščiausia vykdomų projektų kokybe, inovacijomis bei lanksčiu naujausių technologijų taikymu, gebėjimu kurti unikalų, gyvenimo būdą, laikmečio estetines tendencijas atspindintį dizainą. Nuolat atnaujinama programinė ir techninė įranga, iš įvairių parodų bei mokymų ir seminarų parsivežamos idėjos ir technologijos leidžia užtikrinti nuolatinį tobulėjimą, konstruktyvų darbą, progresyvų požiūrį. Kompanijos darbo kultūra yra paremta atsakingumu, maloniu aptarnavimu, betarpiška komunikacija su užsakovu, leidžiančia pačiam klientui aktyviai dalyvauti projekto kūrimo ir realizacijos procese.

UAB „Elektroninės informacijos centras“ garantuoja profesionalias konsultacijas, operatyvumą ir patikimumą, kokybišką ir sklandų projektų realizavimą. Įmonė visada siūlo palankias atsiskaitymo sąlygas, lanksčias kainas.