Papuosalai
Naujienos

Jūsų įmonės pavadinimas - tai jūsų kelias į sėkmę!

Užregistravę domeną su savo įmonės pavadinimu, ir patalpinę ten savo svetainę, suteiksite klientui galimybę greitai surasti ir pasiekti jam reikalingą informaciją. Dar neturite interneto svetainės? Mes galime Jums padėti! Skambinkite numeriu:
+370 600 00224 arba rašykite el.paštu: info@e-lietuva.lt

Domeno registravimo tvarka

Naujo domeno registravimas

E-lietuva.lt, gavęs prašymą užregistruoti interneto adresą, išsiunčia Jums paslaugų teikimo sutartį. Pasirašius sutartį, Jūs privalote ją atsiųsti faksu, o vėliau – paštu.Gavus iš Jūsų pasirašytą paslaugų teikimo sutartį, atliekama domeno registracija ir sukuriamas virtualus serveris. Sukūrus virtualųjį serverį, Jums išsiunčiama prisijungimo informacija ir e-admin (el. pašto bei serverio valdymo sistemos) naudojimosi instrukcija.

Domeno perėjimo iš kito serverio tvarka

E-lietuva.lt, gavęs prašymą dėl serverio paslaugų, išsiunčia Jums paslaugų teikimo sutartį, kurią užpildžius, privalote persiųsti mums faksu, o vėliau – paštu.Gavę pasirašytą paslaugų teikimo sutartį, mes paprašome Jūsų pateikti prisijungimo prie virtualaus serverio, kuriame saugoma Jūsų svetainė, duomenis. Jie reikalingi tam, kad būtų galima į naująjį serverį perkelti Jūsų interneto svetainės bylas.Po virtualaus serverio sukūrimo ir duomenų perkėlimo Jūs privalote išsiųsti paslaugų atsisakymo prašymą buvusiajam serverio paslaugų teikėjui. Prisijungimo duomenys prie naujojo serverio Jums bus perduoti tik tuomet, kai bus gautas patvirtinimas, kad esate pilnai atsiskaitę su buvusiuoju serverio paslaugų teikėju ir Litnet‘u.Pastaba: kol bus vykdomi duomenų perkėlimo iš vieno serverio į kitą darbai, galimi el. pašto sutrikimai.

Serverio paslaugų atsisakymo tvarka

Norėdami atsisakyti serverio paslaugų, siųskite prašymą adresu info@e-lietuva.lt Gavę prašymą, išsiųsime sąskaitą už serverio paslaugas. Kai atsiskaitysite už suteiktas paslaugas, tada Jums bus išsiųstas sutarties nutraukimo aktas bei duotas leidimas išėjimui į kitą serverį.