Papuosalai
Naujienos

Jūsų įmonės pavadinimas - tai jūsų kelias į sėkmę!

Užregistravę domeną su savo įmonės pavadinimu, ir patalpinę ten savo svetainę, suteiksite klientui galimybę greitai surasti ir pasiekti jam reikalingą informaciją. Dar neturite interneto svetainės? Mes galime Jums padėti! Skambinkite numeriu:
+370 600 00224 arba rašykite el.paštu: info@e-lietuva.lt

Apie mus

UAB „Elektroninės informacijos centras“ – tai elektroninio verslo sprendimų, kompleksinių reklamos ir ryšių su visuomene paslaugų centras, sėkmingai dirbantis ir savo veiklą plečiantis nuo 2001 metų. Šiandien įmonė užima svarbią vietą interneto, elektroninio verslo sprendimų (e. komercijos), informacinių sistemų, interneto svetainių kūrimo, kompiuterinio grafinio dizaino, elektroninio informacijos pateikimo, poligrafijos, reklamos ir ryšių su visuomene paslaugų rinkoje.

Sukaupęs ilgametę darbo patirtį, tvirtai įsiliejęs į elektroninio verslo sprendimų, informacinių sistemų, reklamos ir poligrafijos produktų kūrimo rinką, užmezgęs glaudžius ryšius su verslo partneriais bei subūręs intelektualių, profesionalių ir kūrybingų darbuotojų būrį, UAB „Elektroninės informacijos centras“ sėkmingai dirba su įvairaus sudėtingumo ir apimčių elektroninio verslo sprendimų, informacinių sistemų projektais, užtikrinančiais verslo procedūrų funkcionavimą ir raidą internete. Taip įmonė prisideda prie Lietuvos ekonomikai itin svarbių verslo plėtros uždavinių, skatinančių ieškoti verslo procesų optimizavimo ir efektyvumo didinimo sprendimų.

UAB „Elektroninės informacijos centras“ išsiskiria individualių, pritaikytų konkrečios įmonės poreikiams elektroninio verslo sistemų kūrimu, kūrybiškumu, aukščiausia vykdomų projektų kokybe, inovacijomis bei lanksčiu naujausių technologijų taikymu, gebėjimu kurti unikalų, gyvenimo būdą, laikmečio estetines tendencijas atspindintį dizainą. Nuolat atnaujinama programinė ir techninė įranga, iš įvairių parodų bei mokymų ir seminarų parsivežamos idėjos ir technologijos leidžia užtikrinti nuolatinį tobulėjimą, konstruktyvų darbą, progresyvų požiūrį. Kompanijos darbo kultūra yra paremta atsakingumu, maloniu aptarnavimu, betarpiška komunikacija su užsakovu, leidžiančia pačiam klientui aktyviai dalyvauti projekto kūrimo ir realizacijos procese.

UAB „Elektroninės informacijos centras“ garantuoja profesionalias konsultacijas, operatyvumą ir patikimumą, kokybišką ir sklandų projektų realizavimą. Įmonė visada siūlo palankias atsiskaitymo sąlygas, lanksčias kainas.

Nuo 2011 metų UAB „Elektroninės informacijos centras“ pradėjo dirbti su mobiliomis aplikacijomis skirtomis iOS platformai.

Aplikacijos, geriau žinomos tiesiog kaip apps, atsirado 2008 metų liepą. Per trejus metus buvo atsisiųsta 14 milijardų aplikacijų. Na, skaičiai kalba patys už save – kiekvienam pasaulio gyventojui tenka daugiau nei dvi atsisiųstos Apple aplikacijos. Pati idėja labai paprasta – iš internetinės aplikacijų parduotuvės į aparatą atsisiunčiama programėlė, kurią įdiegus ir ja naudojantis vartotojui suteikiama galimybė naršyti, pirkti, bendrauti ir kartais už tai netgi gauti naudos – įvairių akcijų bei nuolaidų. Pagal pasaulinę statistiką, aplikacijas į išmanųjį savo iPhone‘ą siunčiasi trys ketvirtadaliai šį technologinį stebuklėlį turinčių žmonių.

Aplikacijų idėją laikui bėgant ir apyvartoms augant pritaikė ir kitos bendrovės, tačiau sąvoka app oficiliai priklauso Apple korporacijai. Aplikacijas galima parsisiųsti iš specialios Apple internetinės parduotuvės. Įvairovė stebėtina – nuo programėlės, apskaičiuojančios kaip atrodys Jūsų būsimo vaiko veidas, iki internetinių bibliotekų. Populiariausia aplikacija šiuo metu yra socialinio tinklo Facebook. Antra pagal populiatumą – virtualus žemėlapis Google Earth. Taigi iš tiesų iPhone aplikacijos suteikia galimybę visą pasaulį tyrinėti mažame delne.

Daugiau informacijos apie mobiliaąsias aplikacijas rasite: applicatons.lt